20:29
Загальношкільні батьківські збори

Фото: Епіграфом батьківських зборів стали слова Л.А.Касиля:

    "Сім'я та школа - це берег та море. На березі дитина  робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається  море знань, а курс у цьому морі прокладає школа. Це не означає, що вона повинна зовсім  відірватися від берега..."

           07 жовтня у нашій школі відбулися загальношкільні батьківські збори. Відкрив збори директор школи Гасинець В.М., який розповів про контингент учнів, матеріально – технічне забезпечення школи, підготовку школи до осінньо-зимового періоду наголосив на структуру навчального року, харчування учнів.

               По першому питанню виступила Касинець І. П. – класний керівник 7 класу – вчитель української мови та літератури, яка підготувала доповідь з презентацією «Від проголошення Незалежності до нової України». До обговорення долучився, вчитель історії  Гасинець М.М, який навів історичні факти до тематики «Відзначення 25 річниці Незалежності України».

               По другому питанню виступила Гасинець Ж.З. – педагог-організатор    з доповіддю та презентацією «Правові засади батьків, у процесі виховання дітей».

            По третьому питанню вступила Гасинець Ж.З. – педагог-організатор про відвідування учнями школи.

              Далі було оновлено склад батьківського комітету школи на 2016-2017 навчальний рік. Як підсумок загальношкільних батьківських зборів було обговорено питання про дотримання техніки безпеки та санітарної гігієни під час навчально-виховного процесу. 

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 280 | Додав: Директор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]