22:03
З нетерпінням чекаємо на результати !

     Зимові свята – найкраща подія року. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуків красуні – ялинки. Люди вже так звикли до цього, що не замислюються над тим, скільки це коштує нашій природі. Останнім часом замість живих ялинок почали використовувати штучні. Але ще краще створити своїми руками вишукану новорічну композицію, яка буде прекрасно гармонувати з сучасним інтер’єром, допоможе створити святковий настрій.

        З метою пропаганди серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь і навичок учнів по виготовленню новорічних подарунків, новорічно-різдвяних композицій, виробів, які символізують та відображають місцеві різдвяно-новорічні дійства, новорічно-різдвяну флористику, сприяння флористичного мистецтва в Україні з 1 до 12 оголошено районний й етап обласного конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція». Члени гуртка «Умілі руки» активно готувалися до участі у конкурсі  і було відібрано кращі роботи учасників.

        До участі представлено 5 робіт різних номінацій.

  • У номінації «Новорічна композиція» : «Святкове сяйво» виконала учениця 8 класу Глуханич Лілія; «Свято наближається»  -  учня  9 класу  Гомада Василь
  • У номінації «Сюжетна композиція»  : «Помагайчик Діда Мороза» - учениці 7 класу Сулима Катерина
  • У номінації «Новорічний  колаж» : «Різдвяний    Вісник» - учениці 5 класу Пішковцій Олександра
  • У номінації «Стилізована ялинка»: «Зимові канікули» - учениці 5 класу Ковальової Юлії

З нетерпінням чекаємо на результати !

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 228 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]