18:24
Виховний захід «Велич і безсмертя великого українського поета, письменника і художника Т. Г. Шевченка»

"І мене в сім'ї великій,

В сім'ї вольній, новій,

Не забудьте пом'янути

Не злим тихим словом"

   Щорічно на початку березня у нашій школі проходять традиційні дні вшанування пам’яті Великого сина України– Тараса Григоровича Шевченка.

   Вчителем української мови та літератури Касинець І.П. було проведено виховний захід «Велич і безсмертя великого українського поета, письменника і художника Т. Г. Шевченка». Усі присутні на святі мали змогу з гордістю почути прекрасні віршовані твори Кобзаря: «Мені тринадцятий минало…», «Думи мої, думи…», « І мертвим, і живим…», «Заповіт», «Садок вишневий коло хати…», «І виріс я на чужині». Також глядачі побачили уривок з оповідання С. Васильченка «Залізні стовпи». На Шевченківському святі були представлені дуже цікаві факти про Генія українського народу у формі презентацій та оригінальний відеоматеріал про видатного поета , письменника і художника .

    Шевченко є явищем української духовності, могутнім джерелом національної самосвідомості, учасником історичного життя народу, порадником, Батьком, навіть пророком майбутнього та апостолом правди, символом нашої Батьківщини. Україна була для нього всім, і Тарас Шевченко є нині всім для українців.

  Сьогодні нам потрібне його Слово. Черпаймо з нього цілющі краплини власної національної гідності, без якої не буває поваги інших народів. Піднімімо вгору смолоскип Шевченкового заповіту “Обніміться ж, брати мої!”, бо лише у єдності – наш порятунок на буйних вітрах сучасності. Учімося в нього великої і святої науки – любити Україну, бути синами і дочками якої нам накреслено долею.

Наше майбутнє- щаслива, могутня і єдина Україна!

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 325 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]