19:42
Виховна година на тему «Я дитина. Я маю право…»

    20 листопада класним керівником 3 класу Якубич О.П. було проведено виховну годину за темою «Я дитина. Я маю право…»

 Метою цього заняття було сформувати уявлення про права дитини, розширити правову культуру та освіченість учнів, акцентувати увагу на правах дитини, які порушуються в родині, в школі, виховання поваги до своєї сім’ї, друзів, оточуючих, почуття дисциплінованості. Третьокласники ознайомилися з такими поняттями як «право», «Конституція», «Декларація», «Конвенція».

    Оксана Петрівна розповіла вихованцям про етапи розвитку прав дитини, про права дітей в Україні. Зверталась увага на проблеми захисту прав дітей в нашій державі.

    За допомогою презентації учні мали змогу ознайомитися з правами дітей. Під час поетичної хвилинки кожен учень розповів про якесь одне з прав дітей, а потім повідомив цікаву інформацію, яку підшукав самостійно.

    Працюючи в парах, школярі читали телеграми від казкових героїв та визначали яке право в них було порушено. Цікавою була гра «Спіймай право». Потім вчителька запропонувала завдання: записати на пелюстках квітки права дитини, які учні найкраще запам’ятали.

    В кінці виховної години діти переглянули відеоролик «Конвенція прав дитини» та заспівали пісню «Прощавай, моє дитинство».

     Заняття мало неабияке виховне значення.      <ФОТОЗВІТ>

 

 

Переглядів: 344 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]