15:44
Година спілкування в 11 класі

    Відповідно до графіку відкритих виховних годин класним керівником 11 класу Бендак О.Й. 24 листопада проведена відкрита година спілкування «Життєві цінності людини: основні пріоритети для кожного».

Особлива увага приділялась розгляду духовних та моральних цінностей, які у вирі повсякденного життя на фоні розвитку нових технологій, зміни пріоритетів та ідеалів суспільства, втрачають своє значення.

Учні ділились своїми поглядами щодо пріоритетів в їхньому житті. Вразили присутніх своїми стійкими, непіддатливими переконаннями стосовно духовних цінностей. Година спілкування проходила у формі тренінгового заняття. Застосування таких форм виховної роботи є актуальним, адже наші діти - це майбутнє нації. І те, які погляди, цінності ми в них виховаємо, залежить від батьків, вчителів, психологів.

Аналізуючи думки та висловлювання, робиш висновок, що пріоритетом в житті школярів залишаються, як і раніше, сім’я, кохання, вірність, любов, чесність, дружба, справедливість. Звучали девізи «Не здаватись! Вперед! Милосердя! Радість! Дяка Богу за все! Прийшов, побачив, переміг! Оптимізм! Справедливість!».

Гасла свідчать про позитивне налаштування на всі життєві умови, які готує доля, на цінування життя та себе в ньому.

 

Переглядів: 390 | Додав: Педагог-організатор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]