13:13
Відкритий урок з української мови у 4 класі

   В рамках проведення тижня молодшого школяра, 11 грудня в 4 класі проведено урок з української мови за темою «Повторення вивченого про прикметник» (вчитель – Якубич О.П.).

Метою уроку було узагальнити та систематизувати знання про прикметник як частину мови і його значення у мовленні; розвивати уміння порівнювати мовні явища; стимулювати бажання берегти природу, допомагати птахам взимку.

Урок проведено у формі казки, на якому королева-Зима разом зі своїми онучками – сніжинками пропонує учням різні види завдання: інтерактивна вправа «Бліц-опитування» (повторення вивченого про іменник); гра «Мікрофон» (школярі пригадують раніше вивчене про прикметник);робота в парах; розвиток зв’язного мовлення (складання невеличкого опису за картиною «Зимова казка»). На основі загадки, проводилась каліграфічна хвилинка, під час якої прозвучав фрагмент твору П.І. Чайковського «Танок маленьких сніжинок». Для відпочинку вчителька використала відео кліп музичної фізкультхвилинки «Весела зима». На уроці проведено творчу роботу та гру «Впіймай прикметник».

Протягом всього уроку спостерігався взаємозв’язок з уроками музичного мистецтва, природознавства, громадянської освіти. Урок цікавий та змістовний.

 

Переглядів: 750 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]