20:39
Відкритий урок з образотворчого мистецтва

«Дитячий малюнок, процес малювання – це частка духовного життя дитини. Діти не просто переносять на папір щось, з навколишнього світу, а живуть у цьому світі, входять у нього як творці краси, дістаючи насолоду від неї .»

В. Сухомлинський

Сьогодні відбувся відкритий урок з образотворчого мистецтва у 5 класі, нетрадиційні техніки малювання «Резервування свічкою», який провела вчитель Гасинець Ж.З.

Завдання уроку - ознайомити учнів із нетрадиційними техніками малювання. Вчити учнів малювати різними видами, передаючи правильне розміщення, форми, колір і пропорції . Вчителька вчила вмінню виконувати малюнок у певній послідовності за зразком; розвивати дрібну моторику рук. Такий урок виховує любов до природи, почуття естетичної насолоди, спостережливість, акуратність, увагу; збуджує в учнів інтерес до творчої діяльності в умовах практичної роботи. Учні відмінно впоралися з творчим завдання. Після виконання кожен презентував свою роботу .Під час уроку панувала творча атмосфера, кожний учень мав можливість продемонструвати свої здібності.

<ФОТОЗВІТ>

Переглядів: 210 | Додав: Педагог-організатор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]