13:00
ВІДКРИТИЙ УРОК З МАТЕМАТИКИ 6 КЛАС

      Згідно річного плану природничо - математичного циклу 02.03, було проведено відкритий урок з математики в 6 класі на тему: Підсумковий урок з теми Додавання і віднімання раціональних чисел. Вчителем Калинич К.В. 

Метою уроку було: відпрацювати навички додавання і віднімання раціональних чисел, навички роботи з тестом; розвивати активність, раціональність, гнучкість мислення, комунікативні вміння учнів;виховувати прагнення до створення нового, орієнтувати учнів на самовизначення і самоактуалізацію.

    На уроці учні працювали в письмовій та усній формі, а також були запропоновані тестові завдання, в яких вони мали уявити ситуацію казкового міста «Числа», де пропала Чарівна книга «Раціональні числа». Для пошуку Зловмисника організовувалися «Детективні агентства»:  (учні класу об’єднувалися в групи з 4 чоловік). Основне завдання для «Детективних агентств» -  скласти фоторобот крадія, виконавши 6 завдань на додавання і віднімання раціональних чисел, правильні відповіді – основні прикмети зовнішності. Робота групи оцінювалась вчителем за відповідністю намальованого портрета оригіналу. Оцінювання роботи кожного учня здійснювалося шляхом взаємооцінювання. <ФОТО ЗВІТ>

 

Переглядів: 735 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]