19:00
Тиждень МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

 

„ Відкрити у кожній людині творця, поставити її на шлях самобутньо-творчої, інтелектуально-повнокровної праці – це завдання стає нині першочерговим у практичній роботі школи”

                                                                                              (В.О.Сухомлинський)

       В школі традиційно проводяться  методичні тижні .  Це дає можливість створити в колективі творчу атмосферу, дружню і згуртовану роботу адміністрації , наставників, керівників методичних об’єднань, пробудити в молодих вчителів інтерес до творчості, прагнення досягти кращих результатів, отримати визнання в колективі. Після відкритих уроків проводяться обговорення у формі „ вільного мікрофону”; практикуються міні-консиліуми , які дають змогу встановити індивідуальну траєкторію професійного зростання молодого вчителя. В рамках цього тижня  молодими вчителями  були проведені відкриті уроки:

       1.Англійська мова 2 клас - Вчитель Халус Кристина Василівна .

      Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів.31 березня в 2 класі проведено урок з англійської мови за темою “ Частини тіла ”.

    Метою уроку було узагальнити та систематизувати знання учнів за темою “ Формувати навички говоріння,  письма, виховувати  почуття дружби ”.Для реалізації мети уроку проведено різні види діяльності : читання, робота в парах, аудіювання, говоріння. Учні виконували різні цікаві завдання , гралися в ігри. На уроці було використано:  роздатковий матеріал.

     2.Урок інформатики  6 клас – Вчитель Калинич Катерина Василівна.

       Згідно плану роботи  методичного об’єднання  вчителів природничо- математичного циклу 1 квітня відбувся відкритий урок з інформатики у 6 класі на тему “Комп’ютерні мережі та їх призначення. Поняття про мережну взаємодію. Типи комп’ютерних мереж“

Метою уроку було сформувати поняття про комп’ютерні мережі, мережну взаємодію, типи комп’ютерних мереж;розвивати інформаційну культуру учнів;виховувати свідоме ставлення до вибору майбутньої професії, інтерес до теми і до предмета.Тип уроку:   засвоєння нових знань. На уроці було використано: комп’ютери, підручники, навчальна презентація.

       3.Урок Фізичної культури у 6 класі  - Вчитель Рошко Андрій Андрійович.

     На цьому тижні ми мали можливість побувати на відкритому уроці з фізкультури у 6 класі. На уроці учні показалти знання та вміння з модуля «волейбол».Діти вміють виконувати передачі м’яча в парах двома руками над головою зверху та знизу, повторили техніку виконання подачі м’яча знизу через сітку.Андрій Андрійович ознайомив учнів із технікою виконання подачі мяча зверху, показав правильність її виконання.В кінці уроку провів гру «Снайпери», перевірив знання учнів з волейболу.

Із шкільного  життя молодого вчителя.

 

Переглядів: 507 | Додав: Калинич | Теги: Калинич_К. В.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]