16:05
Відкритий урок з фізики у 7 класі на тему «Рівномірний рух матеріальної точки по колу. Період обертання»

     «Фізика - одна з найпрекрасніших наук. Вона показує нам, який великий і водночаc близький до людини світ, в якому ми живемо».

 

   Відповідно до річного плану роботи методичного об’єднання природничо-математичних наук 21.11.2017р. вчителькою фізики Гарновді Світланою Юріївною проведений відкритий урок з фізики у 7 класі на тему «Рівномірний рух матеріальної точки по колу.Період обертання»

Мета:

 Навчальна: - повторити поняття «механічного руху», «рівномірний прямолінійний рух», увести поняття рівномірного руху по колу, характеристики цього руху: період, частота, швидкість; формули для їх розрахунку та їх одиниці вимірювання;

 Розвивальна: Розглянути приклади проявів руху по колу в природі та техніці; продовжити формування вмінь аналізувати навчальну інформацію та робити висновки;

   Виховна: Продовжити формування пізнавального інтересу до цієї теми.

Вчителькою була підготовлена презентація до уроку, водночас відповідно кожен слайд підтверджувався словами.

  Урок розпочався з перевірки домашнього завдання та повторення вивченого на попередніх уроках. Вивчення нової теми Світлана Юріївна розпочала з бесіди, під час якої вчителька поступово підвела учнів до визначення рівномірного руху матеріальної точки по колу та періоду обертання. Учні вивчили характеристики обертального руху: період , частоту та швидкість; виконали задачі на закріплення.

   Під час уроку вчителька підготувала невеличке відео про обертальний рух у природі: рух Землі, рух Місяця, що супроводжувалося коментуванням вчителя.

     Наприкінці уроку проведено закріплення вивченої теми.

   Вчасно підведено підсумки, оцінено роботу учнів та задано домашнє завдання.

    Протягом уроку учні були активні та уважні.

<ФОТОЗВІТ>

 

 

 

Переглядів: 292 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]