13:25
Проблеми ВІЛ / СНІДу

    1 грудня у всьому світі відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. У нашій школі психологом та педагогом-організатором проведено тренінг «Проблеми ВІЛ / СНІДу».

На даному тренінговому занятті психолог школи Мартинчук Т.Л. та педагог-організатор Гасинець Ж.З, ознайомили школярів з базовою інформацією про ВІЛ / СНІД / ІПСШ, розглянули стадії захворювання на ВІЛ-інфекцію, з'ясували ситуації, в яких ВІЛ не передається, дізналися, як уникнути зараження ВІЛ, тренували навички оцінювання ризику ВІЛ-інфікування у різних ситуаціях.

Метою тренінгу є підвищення обізнаності молоді щодо ВІЛ / СНІД та навчання її життєвим навичкам. Використовуючи сучасний комунікативний інструмент тренінгу, з школярами були обговорені теми репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ / СНІДу та ІПСШ.

Профілактика була й залишається найдоступнішим, найпростішим і найнадійнішим способом збереження та зміцнення здоров’я населення та подовження реальної тривалості життя. Були підготовлені цікаві вправи у яких учні приймали активну участь.

Переглядів: 252 | Додав: Адміністратор | Теги: Мартинчук Т.Л.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]