18:05
Відкриті виховні години
 
 
 В рамках відкритих заходів виховної роботи в школі проводяться відкриті виховні години.
                     
 
 1.17.12 - проведена відкрита виховна година у 6 класі класним керівником Гасинець М.Ф.на тему "Моя гордість  - Україна". Урочисто і цікаво пройшла виховна година. Година спілкування минула на одному подиху. М.Ф. була підготовлена чудова презентація , де кожен слайд був приурочений відповідній події з життя та історії України, учні декламували вірші, розповідали про символи , традиції нашої неньки України.Зачитували уривки з відомих літературних творів наших  українських письменників  - Т.Г.Шевченка та інших.Розповідали учні про регіони України , про місто Мукачево, особлива увага зверталася до Гімну України, Конституції України, на високому рівні пройшов і бліцтурнір.
                   2. 18.12 - Проведена відкрита виховна година у 7 класі класним керівником Сулима Г.Ю на тему "Я будівник свого життя ". Учні були поділені на ІІІ групи.
                             І - ті, хто люблять майструвати.
                             ІІ - ті, хто люблять слово, книгу.
                             ІІІ - ті, хто люблять сцену.
Цікаво був запропонований великий клубок ниток , який вчителька порівняла з клубком життя, учні розмотували клубок говорячи - "Я люблю цей світ за те, що...",будували будинок із кращих своїх якостей,декламували вірші,обговорювали різні ситуації,писали віршовані поради, "Лист до себе у майбутньому" - це все супроводжувалося чудовою презентацією, яку підготувала Г.Ю.
 
Переглядів: 1673 | Додав: Директор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]