16:30
Вдалий вибір професії – крок до успіху

Похожее изображение

   

   Мукачівський районний центр зайнятості продовжує профорієнтаційну роботу. Так, 18 жовтня фахівець центру провела акцію «Випускник» у Кальницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Наталія Гуранич звернула увагу учнів на те, що вибір професії – це велика відповідальність.         

        Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше -перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити. Саме з метою визначення професійних схильностей випускники були запрошені до Мукачівського районного центру зайнятості для проходження тестування в автоматизованій системі АРМ “ПрофКонсультант”.

      Фахівцем Мукачівського районного центру зайнятості також було проведено бесіду з батьками випускників. Наталія Гуранич звернулася до батьків з порадою – не тиснути на власних дітей, допомогти їм при виборі професії, враховувати не тільки свої можливості та побажання, а побажання, інтереси та стремління власних дітей.

      На завершення заходу, фахівець служби зайнятості побажала всім учням знайти своє професійне покликання та стати успішними в житті!

Переглядів: 270 | Додав: Директор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]