22:39
В український рідний край іде Святий Миколай

     Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів учні 3-го класу разом зі своєю вчителькою  Рошко О.І. підготували для всієї школи свято « В український рідний край іде Святий Миколай» Діти люблять це свято не менше, ніж Новий рік.Кожен з нетерпінням чекає ранку, аби знайти під подушкою подарунок від Святого. Свято Миколая-угодника одне з найулюбленіших народних свят. З іменем цього святого пов’язано багато легенд та переказів. У ніч з 18-го на 19 грудня з неба на кришталевих санях йде на землю Святий Миколай. Він заходить до кожної хати й кладе свої пречудові гостинці. Це свято завжди супроводжується веселими іграми, піснями та розвагами.

          За переказами , Святий Миколай допомагав зі своїх заощаджень не лише тим, хто звертався до нього за допомогою, а й насамперед тим, хто соромився просити.  Найчастіше робив він це в таємниці. Силою молитви, глибокою вірою в Бога творив Миколай чудеса: зцілював безнадійно хворих, припиняв бурю на морі, установлював мир посеред війни.Тож не дивно, що його ще називають Чудотворцем.

        На святі були присутні вчителі та учні школи . Директор школи привітав всіх зі святом, та закликав всіх учнів наслідувати добрі вчинки Миколая.В кінці свята всі учні отримали солодкі подарунки.

<ФОТО ЗВІТ>

         

Переглядів: 262 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]