14:41
Батьківщина без нас обійтися не може, ми ж без неї - ніщо!

     5 грудня класоводом 4 класу Якубич О.П. був проведений урок мужності на тему «Батьківщина без нас обійтися не може, ми ж без неї – ніщо!».

Метою уроку було сформувати в учнів знання про основні віхи в історії становлення України, її сьогодення в світлі подій на сході.

Вчителька старалась сформувати в учнів відчуття приналежності до України, почуття патріотизму, а також негативне ставлення до проявів жорстокості та насильства, засудження військової агресії. Розповідь про нелегкі часи для країни вчителька розпочала з трагічних подій на майдані – Революції гідності (листопад 2013 р. – лютий 2014 р.). Після перегляду відео «Небесна Сотня», пам’ять загиблих героїв на Майдані вшанували хвилиною мовчання. Вчителька звернула увагу учнів, на те, що після кривавих подій на Майдані, життя поставило нові випробування для нашої держави – війну на Сході. Вона розповіла учням про героїчну боротьбу українських солдат в зоні АТО. З цікавістю діти переглянули відео «Ти – солдат України», в якому показано фрагменти тренувань та боїв українських військових на Сході країни.

Переглядів: 313 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]