12:43
Тиждень Знань Правил дорожнього руху «Твій друг – безпечний рух!»

   Добігли кінця останні дні теплого літа, а це означає, що почався навчальний рік і діти щодня прямують до школи і зі школи додому.

    Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

  З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Тиждень безпеки дорожнього руху - це  тиждень масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики Тижня були проведені загальні заходи, а саме: загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (відповідальна педагог-організатор ); лекції на тематику Тижня, заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях (медична сестра) конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня в 5-8 класах  (вчитель образотворчого мистецтва  - класні керівники ); конкурс стіннівок на тематику Тижня в 5-11 класах ; виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня; написання диктантів  на уроках української мови . Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.   <Фото звіт>

Переглядів: 404 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]