14:45
Тиждень музичного мистецтва

Світлина від Жанни Гасинець.   Кожна дитина неповторна й унікальна.

 Якщо створити умови для її розвитку, в дитині неодмінно відкриються здібності, закладені в ній природою.

 

В.Сухомлинський

 

    Передати своє бачення світу, виразити свої почуття і емоції людині допомагають засоби мистецтва. Вміння бачити, розуміти і створювати прекрасне робить життя багатшим, дає можливість відчути духовну насолоду. Естетичні ідеали складаються під впливом різних життєвих явищ, відносин, і витворів мистецтва, тому треба навчити дитину розбиратися у всіх різновидах жанрів мистецтва, щоб вона могла безпомилково відрізнити прекрасне, художнє від низького, спотвореного, адже від цього залежить її поведінка в суспільстві. З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі з 19 по 23 лютого проходив тиждень музичного мистецтва і був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного. Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

     В перший день тижня проведено лінійку на, якій було оголошено план заходів Тижня, а також перегляд учнівських презентацій «Музичні портрети».

        20 лютого у рамках Тижня проведено лінійку – реквієм «Ангели Майдану» під час, якої звучали і музичні номери.

     У «Музичній відгадайці» та у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», які проходили 21 лютого учні 5 -7 класів продемонстрували теоретичні знання програмового матеріалу.

      Свої знання з музики також показали учні 5-6 класів під час проведення «Музичної вікторини?» та «Музичної гри» (тести) 22 лютого.

        Завершальний акорд Тижня відбувся в 23 лютого на «Шкільному караоке», де уже учні демонстрували свої вокальні здібності та кожен з бажаючих хто підготувався представляли, які зібрали «Цікавинки про музику».

      Тиждень, який проходив у школі був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного. І хоч не всі виростуть Моцартами, але естетичні почуття, сформовані такими заходами, залишаться на все життя.

Переглядів: 256 | Додав: Директор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]