15:22
Тиждень математики

З 17 по 21 березня у школі вчителькою математики Федак Оксаною Семенівною був проведений тиждень математики. Під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання, в яких були задіяні усі учні школи. В результаті було визначено найкращих знавців математики.

 

Підготовка учнів до проведення тижня математики дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність.

На засіданні МО вчителів природничо-математичного циклу був обговорений і поданий на затвердження директору школи план проведення Тижня. Вивісили оголошення про проведення тижня та його план. В підготовці і проведенні тижня Оксана Семенівна залучила членів математичного гуртка «Ерудит».

Розпочався Тиждень математики лінійкою, на якій було оголошено план проведення тижня, поставлено завдання перед учнями школи.

Протягом Тижня проходили конкурси, учні складали і розгадували кросворди, ребуси, готували математичні газети та листівки, складали математичні казки, малювали малюнки мовою математики.

Завершився Тиждень математики проведенням лінійки, на якій були підведені підсумки всіх конкурсів, пройшло нагородження переможців.

Переглядів: 270 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]