11:18
Тиждень безпеки дорожнього руху

       З 20 по 24 листопада на виконання листа управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації від 17.11.2017 року №01-17/324 «Про заходи з проведення  Тижня безпеки дорожнього руху», з метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, громадському транспорті в школі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.

        Класоводами 1-4 класів були проведені години спілкування «Абетка пішохода», «Правила поведінки в громадському транспорті», «Права пішохода».

       Класними керівниками 5-11 класів були проведені класні години з тем: «Безпека на дорозі – безпека життя», «Знай та виконуй».

    Педагогом-організатором було проведено виховну бесіду та перегляд мультфільму «Уроки тітоньки Сови. Уроки дорожньої безпеки» для учнів школи. Під час заходу діти продемонстрували достатні знання та обіцяли завжди дотримуватися правил дорожнього руху та правил поведінки в громадському транспорті. Редакція преси учкому школи провела конкурс малюнків «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя».

       Підсумки тижня показали, що учні в достатній мірі володіють правилами дорожнього руху та правилами поведінки в громадському транспорті.

<ФОТОЗВІТ>

Переглядів: 193 | Додав: Педагог-організатор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]