19:01
Тиждень англійської мови

   Відомо, що 2016 рік указом президента Петра Порошенка оголошений Роком англійської мови в Україні, а також є роком вшанування пам’яті Вільяма Шекспіра, видатного англійського драматурга і поета. Відповідно ініціативи Міністерства освіти і науки України та Британської Ради України Кальницька ЗОШ взяла участь у всеукраїнському проекті «Тиждень англійської мови». Впродовж 12 по 16 грудня відбулися заплановані заходи із вивчення та користування англійською мовою. Так, тиждень розпочався урочистою лінійкою, де був оголошений план заходів, а також відзначені учні, чиї зошити з англійської мови є зразковими. В рамках тижня проводилися заходи, які були спрямовані на заохочення учнів до вивчення іноземної мови, підвищення рівня володіння нею, збагачення духовного світу людини та усвідомлення потреби удосконалення мови для особистого зростання.

До плану Тижня англійської мови були включені такі заходи:

  • брейн-ринг «The United States of America and Great Britain.»
  • конкурс  «Найкращі знавці  англійської мови»  
  • конкурс на кращу листівку до Нового року та Різдва.
  • перегляд учнівських презентацій.

    Однією з головних активностей тижня став День англійської мови– 14 грудня.  Цього дня відбувся розмовний клуб «William Shakespeare was not of an age but for all time». Учні представили тпрезентації про життєвий і творчий шлях великого барда, підбирали еквіваленти до крилатих висловів письменника, активно відповідали на запитання вікторини, декламували сонети.

      У Тижні брала участь велика кількість учнів, які виконували різноманітні завдання, що відповідали рівню їх підготовки. Тиждень англійської мови пройшов насичено і цікаво. Піднесений настрій, мовна атмосфера створювались за допомогою музики, англійських висловів, барвисто оформлених листівок, а також перегляду відеофільмів англійською мовою.

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 160 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]