10:24
Тиждень англійської мови

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено «Тиждень англійської мови».

Школярі були активними учасниками та співорганізаторами всіх  запланованих заходів.
Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій педагог-організатор та вчителі англійської мови Калинич Лідія Василівна та Халус Кристина Василівна ознайомили учнів школи із планом проведення та завданнями тижня.

Діти старанно приймали участь у всіх заходах виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам під час виконання завдань. Але як і в кожному конкурсі були переможці і переможені.

Тиждень англійської мови
«Цікава англійська»
План заходів на тиждень англійської мови


Переглядів: 388 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]