21:56
Родинне свято «Не згасне вогнище родинне в людських запалене серцях».

   13 травня, напередодні Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї (15 травня), учнями 2 класу та класним керівником Якубич О.П. було проведено родинне свято «Не згасне вогнище родинне в людських запалене серцях». Метою його було розширити поняття учнів про родину. Прищепити любов до матері й батька, повагу до старших членів родини, довести, що справжнє щастя для людини – мати гарну, дружну родину.

    На свято були запрошені родини кожного з учнів. Діти вивчили багато віршів, пісень про маму, тата, дідуся, бабусю, братика, сестричку. Вчителька показала присутнім, як важливо, щоб між поколіннями існував тісний зв’язок, щоб дерево роду міцно трималося корінням рідної землі. Вона наголосила на необхідність вивчати кожному історію свого роду, його звичаї та традиції. «Родина – це не тільки родичі, а й наш клас, школа, наше село і, врешті, весь народ український. Родина до родини – народ.»

    На святі виступали і батьки, які зачитали наказ для дітей, вірші-поради та священик нашої парафії о. Ігор Пилипів, який викладає в школі курс «Християнська етика».

     До свята вчителька підготувала гарну презентацію, фотоальбом учнів «Коли ми були маленькими»

      Виховне значення свята – надзвичайно велике.

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 306 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]