15:26
Рідна мова калинова

Вчитель початкових класів, голова методичного об’єднання початкових класів та керівник літературно-драматичного гуртка Якубич Оксана Петрівна підготувала чудове свято до міжнародного дня рідної мови «Рідна мова калинова».

У святі взяли участь учні 1-4 класів. Звучали мелодійні пісні, декламувалися вірші. Особливо сподобалася пісня «Маленька україночка» у виконанні учениці 3 класу Коцаки Юлії». Свою майстерність у співі та декламуванні віршів показували і найменші учні школи першокласниці Русин Дарина та Гудивок Олександра.

Вразив своїм співом і учень 6 класу Пилипів Дмитро, який виконував пісеньку «Про рідну мову». Всі учні, які взяли участь у заході були надзвичайно артистичні і гарно виступили.

Мета такого заходу: показати учням красу та багатство української мови, усної народної творчості, викликати бажання вивчати рідну мову, милуватися її красою; розвивати мовлення учнів, уміння спостерігати; виховувати любов до рідної землі, свого народу, рідної мови.

Кожному як дар Божий дано мову. Наша мова – Українська. Навчився її наш народ від землі-матінки, створив, слухаючи шум гаїв та дерев, Дніпра-Славути, спів калинової сопілки та колискову неньки.

Рідна мова – це не просто слова – в них сила і велич землі Української, мудрість предків.

Переглядів: 390 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]