17:57
Психолого- педагогічний консиліум. Адаптація першого та п'ятого класів.
Потрібно знати дитину, знати її силу і слабкості,
розуміти її думки, переживання,
бережно доторкнутися до її серця.
В.О. Сухомлинський
      Відповідно до плану роботи школи у п’ятницю 29 листопада проведено психолого-педагогічний консиліум по адаптації 1 класу до навчання в школі та 5 класу до навчання в основній школі.
      Якубич О.П.- класовод першого класу, ознайомила присутніх з особливостями процесу адаптації учнів першого класу в НУШ. Оксана Петрівна зауважила, що за період навчання, не всі учні добре адаптувалися, є такі яким важко дається навчання.
      Класний керівник 5 класу, Калинич Л.В., повідомила присутнім про стан та особливості процесу адаптації учнів 5 класу, дала характеристику класу в цілому і окремо кожного учня. Також, виступили вчителі, які працюють з учнями 5 класу та висловили свої думки щодо навчання в основній школі. Під час виступу було проведено вправу «Груповий портрет 5-го класу» де кожен з вчителів мав можливість записати на стікерах якусь характеристику щодо навчання п’ятикласників.
     Підсумок зробила ЗДНВР, яка наголосила вчителям-предметникам, що добрий результат навчання учнів неможливий без наполегливої та систематичної роботи педагога. Але при цьому потрібно враховувати труднощі адаптаційного періоду, вікові особливості як першокласників так і п’ятикласників.
Переглядів: 92 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]