15:13
Лекція «Запобігання насильства серед дітей»

             Однією з актуальних проблем сучасної України є проблема насильства, яка значною мірою загрожує як життєдіяльності окремої людини, так і суспільства в цілому. Жорстоке поводження з дітьми визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі.

           З метою запобігання жорстокого поводження з дітьми та профілактики інших негативних явищ в дитячому середовищі, напередодні проведення щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” фахівці із соціальної роботи Мукачівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Анталовська М. М. та Миненюк Н. В. на запрошення адміністрації школи провели для учнів 7 - 11-х класів профілактичну лекцію. Дітей ознайомили з основами Кримінального кодексу України, розповіли про відповідальність та наслідки вчинення злочинів дітьми, відповіли на запитання дітей щодо поведінки в побуті та уникнення конфліктних ситуацій, надали їм правову консультацію допомогли учням засвоїти критичне ставлення до поведінки людей; ознайомили учнів з основними правовими документами, що захищають дітей від насильства та дали поняття про фізичне і психологічне насильство, роздали рекомендаційні пам’ятки. Також діти переглянули фільми, у яких викладені рекомендації, як уберегтися від негативних явищ, які існують в суспільстві.

              Адміністрація школи дякує представникам районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та запрошує на подальше співпрацювання!

<ФОТОЗВІТ>

Переглядів: 235 | Додав: Директор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]