18:11
Година спілкування у 6 класі

       Згідно плану методоб`єднання класних керівників 2 березня класним керівником 6 класу Бендак О.Й. була проведена година спілкування «Обираємо здоровий спосіб життя».

«Без здоров’я немає щастя.

І найбільше в світі багатство – це здоров’я».

(Народна мудрість.)

           Здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. Тільки здорова, всебічно розвинена, освічена людина здатна бути справжнім творцем власної долі і долі своєї країни. Здоров’я — це не тільки відсутність хвороб, а фізична, соціальна, психологічна гармонія людини, доброзичливі, спокійні стосунки з людьми, з природою, із собою.

       Різноманітні вправи,обговорення різних ситуацій,конкурси , робота в групах,в парах допомогли учням зробити правильні висновки ,що без здоров’я немає щастя. І найбільше в світі багатство – це здоров’я .А також ,щоб зберегти своє здоров’я потрібно вести здоровий спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатись посильною фізичною працею, відвідувати спортивні секції, дотримуватись чистоти, виробляти в собі добрі, корисні звички, позбавлятись та уникати шкідливих.

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 194 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]