22:21
Година спілкування у 2 класі на тему: «Цікавий світ професій».

         14 грудня класним керівником 2 класу Якубич О.П. було проведено годину спілкування «Цікавий світ професій». Метою заняття було поглибити знання учнів про деякі професії, викликати почуття поваги до людей праці, сформувати усвідомлення того, що добробут країни і всіх громадян примножується працею.

         Цікава презентація познайомила маленьких вихованців з розмаїттям різних професій. Учні із задоволенням відгадували загадки, переглянули відеоролик «Всі професії важливі», грали в ігри: «Допитлива ворона», «Продовж речення», «Назви професію», розгадували кросворд. Використала вчителька такі методи роботи як мозковий штурм, робота в парах. Учні прочитали й обговорили оповідання «Яка ж професія найкраща?». 

         Не оминули увагою одну з важливих професій – професію військового. Оксана Петрівна провела коротеньку бесіду, в ході якої розповіла учням про те, як українські військові захищають нашу країну на Сході. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за Україну.

         Учні дійшли висновку, що кожна з професій важлива та необхідна. А для того, щоб в майбутньому стати хорошим фахівцем, який зможе приносити користь людям та своїй країні, потрібно зараз добре вчитися.

         Мети заняття вчителька досягла.

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 179 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]