12:36
Фізкультура — це життя

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишаться спорт. Доброю традицією стало проводити тиждень фізичної культури і спорту, присвячений Дню фізкультурника.

Щоб залучити до участі у тижні якомога більше учнів школи, розроблено цікавий план виховних заходів. По-перше, це конкурс малюнка. Всі класи школи прийняли участь у конкурсі на кращу стінгазету на тему «Фізкультура — це життя». Кожен день тижня був наповнений спортивними подіями. Тиждень розпочався запеклими змаганнями з баскетболу, волейболу та легкоатлетичного пробігу.

Цікавим виявилось також і анкетування серед учнів школи на перевірку знань та ерудованості на тему легкоатлетичних видів. Не обійшлися і без спортивних змагань між командами класних колективів, а саме: спортивна естафета серед учнів, футбол між хлопцями.

На «ура» пройшов турнір з волейболу, в якому були залучені близько 40 учнів. У запеклій боротьбі перемогу отримали старшокласники. У загальному процесі учні школи проявили запеклу боротьбу за м’яч та волю до перемоги.

Переглядів: 317 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]