13:14
Фізика відповідає на запитання «Чому?»

Відповідно до річного плану роботи методичного об’єднання природничо-математичних наук, 21 лютого вчителем фізики Гарновді Світланою Юрівною, проведений відкритий урок з фізики у 8 класі на тему «Закон збереження і перетворення енергії».

Мета уроку: На конкретних прикладах переконати учнів у тому, що в природі відбуваються перетворення одного виду енергії в інший; формувати свідоме розуміння учнями причинно-наслідкових зв'язків природних явищ, виробити вміння застосовувати набуті знання для розв’язування задач, розвивати мислення, увагу, пам’ять,  виховувати наполегливість, активність, інтерес до вивчення фізики.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Обладнання: мультимедійний проектор, презентації по темі, роздатковий матеріал, ППЗ «Фізика 7,9», штатив, жолоб, тенісна кулька, брусок.

Вчителем була підготовлена презентація до уроку, водночас відповідно кожен слайд підтверджувався словами.
Було проведено ряд демонстрацій: скочування кульки по жолобу та маятник Максвелла. І розпочато вивчення нової теми з проблемної ситуації – «Яку енергію має кулька, коли скочується по похилій площині?».

Під час вивчення нового матеріалу вчителька проводила з учнями евристичні бесіди, залучала їх робити правильні висновки.

Учні зачитали повідомлення про першовідкривача закону збереження і перетворення енергії Ю. Р. Майера та про використання закону збереження і перетворення енергії.

На уроці проведено закріплення вивченої теми розв'язуванням задач.

Протягом уроку учні були активні та уважні.

Переглядів: 251 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]