14:13
Дні Європи в нашій школі

Картинки по запросу lys 'dhjgb в україні        День Європи в Україні відзначають щорічно у третю суботу травня з 2003 року. Відзначення Дня Європи в нашій державі сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС. З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз , підвищення громадянської та політичної культури у нашій школі було проведено шкільні дні Європи “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”, під час якого було проведено:

– виховні години «Хай сонечко сяє всім дітям Європи» (1-4 кл.), “Україна – держава європейська” (5-9 кл.);

– заочні подорожі “Мандруємо країнами Європи” (1-5 кл.);

– вернісаж «У світі європейської музики»;

– відкрита виховна година 8 клас»10 кроків до Європи».

– конкурс відеороликів відеоподорож «Країнами Європи»;

– перегляд та обговорення презентацій на тему «Україна серед європейських держав» (5-9 кл.)

 - тематична годинна спілкування "Традиції Англії"

       Цими днями кожен учень мав змогу не тільки долучитись до культури європейських держав, ознайомитись з найкращими творами європейських композиторів, а й проявити свій креатив та творчість. З учнями 5-6 класів у комп’ютерному класі проведено заочну комп’ютерну гру-подорож «Мандруємо Європейськими країнами» (за матеріалами навчально-пізнавальної програми «Сходинки»)

      Отож, школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.

<ФОТОЗВІТ>

Переглядів: 309 | Додав: Педагог-організатор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]