13:17
Чергове засідання педагогічної ради

       Відповідно до річного плану роботи школи 31 березня відбулася чергова педагогічна рада. На порядок денний були винесені такі питання:

1. Доповідь «Сучасний погляд на міжособистісну взаємодію в системі «учитель – учень» (Кокоша Н.І. – вчитель зарубіжної літератури).

2. Хід атестації педагогічних працівників (творчий звіт – Касинець І.П. – вчителя української мови та літератури).

3. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з природознавства (Гасинець В. М. – директор школи).

4. Про визначення складу державної атестаційної комісії та строків проведення державної підсумкової атестації випускників загальноосвітнього навчального закладу І та II ступенів (Гасинець В. М. – директор школи).

5. Різне.

          Педагоги ділилися досвідом своєї роботи. Кокоша Н.І. – голова методичного об`єднання суспільно – гуманітарного циклу виступила з доповідю. Ірина Петрівна – вчитель української мови та літератури, яка атестувалася в цьому навчальному році продемонструвала свій досвід роботи «Використання інформаційно – комунікативних технологій – запорука творчості вчителя та успішногсті учня». Гасинець В. М. – директор школи – ознайомив з довідкою про стан викладання та рівень навчальних досягнень з природознавства, якого доповнила голова методичного обєднання природничо-математичного циклу Федак О.С. Було визначено склад державної атестаційної комісії та строки проведення державної підсумкової атестації випускників загальноосвітнього навчального закладу І та II ступенів.

    Завершилось засідання обговоренням розглянутих питань та прийняттям відповідних рішень.

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 282 | Додав: Директор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]