13:10
Батьківські збори в 11 класі

11 грудня 2014 року в школі відбулися батьківські збори з питань проведення ЗНО у 2015 році. На збори були запрошені адміністрація школи, вчителі-предметники, учні 11 класу та їх батьки.

Директор Гасинець В.М. ознайомив присутніх з інформацією щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році.

А саме:

1. Сертифікаційні роботи з української мови і літератури, математики матимуть два рівні складності.
2. Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначатися за новою методикою.
3. Сертифікат зовнішнього оцінювання буде чинним лише в рік його проведення.
4. Державна підсумкова атестація з української мови для всіх випускників шкіл буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Вчителі, які викладають предмети в 11 класі, у своїх виступах звернули увагу на систему підготовки до ЗНО, надали поради щодо повторення матеріалу за 5-10 класи, запропонували тренуватися розв’язувати тести, які пропонуються для абітурієнтів. Класний керівник Бендак О.Й.М обговорила з батьками та учнями питання пробного ЗНО та організації реєстрації для участі в ЗНО-2015. Заступник директора з навчально-виховного процесу Вакерич А.М. надала рекомендації щодо ознайомлення з правилами прийому у вищі навчальні заклади та визначення предметів для тестування відповідно до обраної спеціальності.

 

 

Переглядів: 463 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]