12:33
Батьківські збори

27 вересня відбулися загальношкільні батьківські збори з порядком денним:
1. Доповідь на тему: «Василь Сухомлинський – видатний педагог України»;
2. Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти;
3. Відвідування учнями школи;
4. Обговорення модулів – Фізична культура – 5 клас;
5. Вибір батьківського комітету школи.
Батьки зібралися цього дня щоб почути, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей.

Відкрив збори директор школи В.М.Гасинець. Він ознайомив батьків з порядком денним, після чого надав слово Федак Оксані Семенівній – класному керівнику 5 класу і Мордяк Ганні Василівній – класоводу 4 класу, які підготували доповідь і презентацію: «Василь Сухомлинський – видатний педагог України».

Батьки були ознайомлені з роботою школи. Адміністрація школи винесла на обговорення батьківської громадськості Лист «Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти», обговорення модулів для 5 класу з предмету фізична культура, особлива увага акцентувалася на відвідуванні учнями школи, батьки були ознайомлені з листами, дивилися журнал відвідування, який веде педагог-організатор відповідно до цього були прийняті рішення.

На завершення зборів був вибраний батьківський комітет школи.

Після цього батьки розійшлися по класних кімнатах, щоб разом з класними керівниками обговорити питання навчання і виховання своїх дітей в більш вузькому колі. В цілому збори пройшли в атмосфері ділового співробітництва батьків і школи. У роботі зборів взяли участь батьки учнів 1-11 класів, педагогічні працівники школи. З кожного питання були прийняті відповідні рішення


Переглядів: 623 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]