Субота, 06 Червня 2020, 15:52Вітаю Вас Гість | RSS
Кальницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Статистика

Всього онлайн: 1
Гостів: 1
Користувачів: 0

Переглядів: 122 | Автор: Калинич | Дата: 29 Листопада 2019
Коментарів: 0
Потрібно знати дитину, знати її силу і слабкості,
розуміти її думки, переживання,
бережно доторкнутися до її серця.
В.О. Сухомлинський
      Відповідно до плану роботи школи у п’ятницю 29 листопада проведено психолого-педагогічний консиліум по адаптації 1 класу до навчання в школі та 5 класу до навчання в основній школі.
      Якубич О.П.- класовод першого класу, ознайомила присутніх з особливостями процесу адаптації учнів першого класу в НУШ. Оксана Петрівна зауважила, що за період навчання, не всі учні добре адаптувалися, є такі яким важко дається навчання. ... Читати далі »
Переглядів: 152 | Автор: Педагог-організатор | Дата: 27 Листопада 2019
Коментарів: 0

  Адміністрацією школи організована незабутня екскурсійна подорож. Учні, вчителі та батьки відвідали розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у мальовничому курорті Трускавець, який є єдиним закладом такого типу у Західній Україні. Школярі та їх рідні із задоволенням переглянули цікаву шоу-програму за участю жителів Чорного моря – дельфінів та морських котиків. ... Читати далі »

Переглядів: 198 | Автор: Педагог-організатор | Дата: 21 Листопада 2019
Коментарів: 0

За край, що сонцем розквітає вранці,

За долю рідного народу

Ви, Українські Лицарі – Повстанці,

Життя поклали за свободу!

Дух непокори, віра в тих очах

І поклик серця: за Вкраїни долю!..

Ішли на смерть з мольбою на вустах,

Ішли такими юними до болю!

   Ми з вами вшановуємо пам'ять героїв різних історичних подій. Тепер ми стали свідками ще однієї трагедії і водночас пам’ятної події для нашої країни. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Ніколи не забувайте ці сумні сторінки нашої історії, бо хто не знає минулого – той не буде мати майбутнього. Лише з Україною в серці ми досягнемо свободи і гідного життя в нашій державі. ... Читати далі »

Переглядів: 191 | Автор: Педагог-організатор | Дата: 16 Листопада 2019
Коментарів: 0

   З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 11 по 15 листопада проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

... Читати далі »

Переглядів: 258 | Автор: Педагог-організатор | Дата: 11 Листопада 2019
Коментарів: 0

“Найбільше і найдорожче добро

в кожного народу – це його мова”

(П.Мирний)

    День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента№1241/97«Про української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». ... Читати далі »
Переглядів: 154 | Автор: Калинич | Дата: 08 Листопада 2019
Коментарів: 0
      Відповідно до плану роботи методичного об’єднання  природничо-математичних дисциплін, проведено відкритий  урок у 9 класі з географії, вчителькою Бендак О.Й.
    Тема уроку: "Сільське господарство світу. Рослинництво. Географія основних зернових і технічних культур . Найбільші країни-виробники та країни-експортери сільськогосподарської продукції".
... Читати далі »
Переглядів: 151 | Автор: Калинич | Дата: 08 Листопада 2019
Коментарів: 0
    Згідно плану методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу в школі з 04.11 по 08.11.2019 р. пройшов тиждень географії «Навколо світу». Вчитель Бендак О.Й.
        Мета проведення :
– активізувати творчу і пізнавальну діяльність учнів, формувати сталий інтерес до вивчення й дослідження географії, створити для учнів сприятливі умови і дати їм можливість презентувати здобуті знання у нестандартних формах роботи, реалізувати виховний потенціал предмету.
    Цікаві розвиваючі завдання, ігри, творчі конкурси та мандрівки безперечно активізували пізнавальну діяльність учнів, збагатили їх географічною інформацією та переконали у тому, що саме географічні знання можуть стати базою для формування творчого мислення, культури та різноманітної практичної діяльності . ... Читати далі »
Переглядів: 194 | Автор: Педагог-організатор | Дата: 25 Жовтня 2019
Коментарів: 0

       Відповідно до плану роботи методичної ради школи 24 жовтня під керівництвом заступника директора з НВР Конкус О.І. проведено педагогічне читання. Педагогічні читання – одна з традицій та невід’ємна частина методичної роботи школи. Це форма науково-методичної роботи, колективного вивчення та обговорення актуальних науково-методичних проблем, висвітлення перспективного педагогічного досвіду, що сприяє розвитку фахової майстерності педагогів ... Читати далі »

Переглядів: 203 | Автор: Педагог-організатор | Дата: 23 Жовтня 2019
Коментарів: 0

  Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі. 23 жовтня відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання школи. «Про дотримання єдиних вимог батьків і педагогів щодо організації навчально-виховного процесу та збереження здоров'я дітей» перед батьками виступив директор школи. Василь Михайлович зауважив , що в цьому начальному році безпеці життєдіяльності дітей приділяється особлива увага, тому і контроль за перебуванням кожної дитини під час навчального процесу також повинен бути високим.

... Читати далі »

Переглядів: 246 | Автор: Педагог-організатор | Дата: 23 Жовтня 2019
Коментарів: 0

  Осінь багряний килим постелила

І щедро золотом дерева притрусила,

Іде красуня рідним краєм

Із багатим урожаєм.

  Протягом 21-23 жовтня в школі тривала виставка осінніх композицій «Щедрі дари осені». У виставці були представлені роботи учнів перших – одинадцятих класів. Фантазія дітей , батьків та вчителів вражали своєю різноманітністю.

... Читати далі »

< 1 2 3 4 ... 65 66 >
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту