13:43
21 листопада - День Гідності та Свободи

Бо Гідності революцію герої творили,

Волю свою й незалежність вони боронили.

Бій жорстокий, бій за Неньку мужнього народу,

«Душу й тіло ми положим за нашу свободу».

           Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів українців став національний Гімн України. Сьогодні життя України змінюється на очах, постає стара, як ця земля держава – вільна, незалежна, осяяна сонцем Україна. Ми частинка народу. Без нас, без усіх нас немає ні народу, ні історії. І нам творить нову історію держави, що займе належне місце серед вільних і рівних країн планети. Ще в І столітті н.е. римський державний діяч, філософ Цицерон на публічному виступі сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя».
           У нашій школі до Дня Гідності і Свободи було проведено багато заходів один з них виховний захід «До Дня Гідності і Свободи». Підготували його педагог – організатор та учком школи. Традиційно – звучав Гімн України. Лунали вірші, транслювалось відео . Штефацько Каміла учениця 5 класу та учасниця вокального гуртка виступила із піснею «Я маленька україночка», Попович Іванка «На нашій Україні». Дует дівчаток 6 класу заспівали «Україна це ти». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв.
        У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.
         В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

            Зараз життя України змінюється на очах. Всі ми – частинка народу. Без вас, без усіх нас немає ні народу, ні історії. І нам творити нову історію держави, що займе належне місце серед вільних і рівних країн планети.

          «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона своя»!

<ФОТОЗВІТ>

Переглядів: 177 | Додав: Педагог-організатор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]