> <
Головна » 2018 » Грудень » 19 » День св. Миколая

День св. Миколая

   19 грудня ми вшановуємо День св. Миколая. Це веселе народне свято, яке дуже полюбляють діти. В зимову ніч, з 18 на 19 грудня, святий Миколай спускається на землю з небес.
   Сивобородий, у срібному кожушку, він заходить до кожної хати, розкладає подарунки: чи то під подушку, чи у черевичок. Не пропустить він жодної дитини.
   Не оминуло очікування і учнів Кальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. За традицією, 19 грудня, учні 3 класу разом з класоводомРусин Т.М.,підготували та провели цікаве, веселе та казкове свято.
  Школярі представили інсценізоване дійство, осучаснену історію за сюжетом казки «Дванадцять місяців» з казковими персонажами, цікавими костюмами та чудовим виконанням кожної ролі. Всі старалися бути чемними і слухняними, ввічливими й доброзичливими, щоб заслужити повагу Святого Миколая, який дарує нам казкову неповторність дитинства. Багато теплих і щирих слів звучало з дитячих вуст.
   Порадіти разом з дітьми прийшли батьки , бабусі, дідусі .Зауч по позакласній виховній роботі, Федак О. С., привітала всіх присутніх зі святом , побажала радості, здоров’я, щастя та подякувала артистам 3 класу та їх класоводу Русин Т. М. за чудовий виступ.
  Святкова казка завершилася спільним фото казкових персонажів з гостями та батьками , а учні школи отримали солодощі від Миколая-Чудотворця.
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
[ Registration | Login ]