> <
Головна » 2018 » Грудень » 12 » Інтегрований урок з літературного читання та природознавства на тему: «Емоційність. К. Перелісна «Змерз», Як зимують птахи».

Інтегрований урок з літературного читання та природознавства на тему: «Емоційність. К. Перелісна «Змерз», Як зимують птахи».

Є багато пташок голосних,

Любі, милі нам співи пташині.

Та завжди наймилішими з них

                 Будуть ті, що у рідній країні.

  12 грудня класоводом Мордяк Г.В. з учнями 2 класу було проведено інтегрований урок з літературного читання та природознавства на тему: «Емоційність. К. Перелісна «Змерз», Як зимують птахи». На уроці вчитель ознайомила учнів з творчістю К.Перелісної, вдосконалила навички свідомого і виразного читання віршованого твору, розширила знання учнів про життя птахів взимку.  

 Урок був насичений іграми «Відгадай», «Рибки», «З’єднай слова», «Знайди риму». Була проведена цікава робота над загадками, де учні відгадували анаграми птахів. Учнями було переглянуто відеоролик «Цікавинки про птахів».    Підсумком уроку була рефлексія учнів, де вчитель дізналася, що їх зацікавило на уроці. Також продемонстрували годівнички, виготовлені власноруч.

<ФОТОЗВІТ>

Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
[ Registration | Login ]