> <
Головна » 2018 » Жовтень » 12 » ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

   14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята  взаємопов’язані й виникали послідовно.

    Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Багато хто з нас сьогодні має козацькі прізвища. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

    У нашій школі теж стало традицією проводити день козацтва ,бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати наші традиції. От і цей рік не став виключенням. Козацьку силу і мужність перевіряли на собі учні 5-8 класів. Вони взяли участь у таких змаганнях: «Поїзд», «Біг через перешкоди», «Стрибки у мішках», «Одягни козацьку форму» та «Перетягування канату».

    Учні нашої школи продемонстрували над швидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.

       Це була одна із яскравих сторінок життя нашого навчального закладу!

<ФОТОЗВІТ>

 

Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
[ Registration | Login ]