> <
Головна » 2017 » Грудень » 20 » Відкрита виховна година на тему: "Червона калина - символ України"

Відкрита виховна година на тему: "Червона калина - символ України"

  Відповідно до плану роботи методичного об’єднання класних керівників, 20 грудня, у школі була проведена відкрита виховна година в  2 класі на тему: "Червона калина - символ України", під керівництвом класного керівника Русин Тетяни Миколаївни.

    Метою виховної години було познайомити учнів із символічним значенням калини в українській народній творчості та національних традиціях; розвивати пізнавальний інтерес до фольклору, обрядів, звичаїв Батьківщини; виховувати громадянсько-патріотичні почуття.

  Тетяна Миколаївна підібрала цікавий матеріал про калину. Провела бесіду «Символічне значення калини». Підготувала з учнями літературно-музичну композицію: «Нема України без диво-калини». З вуст маленьких учнів лунала пісня «Ой єсть в лісі калина» та декламування віршів українських письменників. Учні були активні і відповідали на питання до даної теми, вдало підібрані прислів’я та приказки, загадки, легенду та казку.

 «Калинова сопілка». Наприкінці виховної години другокласники викладали на дошці віночок із зафарбованих гронів червоної калини. 

     Директор школи Гасинець В. М., щиро подякував учням 2 класу та класному керівникові за цікавий урок.

<ФОТОЗВІТ>

Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
[ Registration | Login ]