> <
Головна » 2017 » Грудень » 15 » Відкрити урок з природознавства на тему «Рослини – живі організми. Різноманітність рослин.»

Відкрити урок з природознавства на тему «Рослини – живі організми. Різноманітність рослин.»

   15 грудня в 3 класі було проведено відкрити урок з природознавства на тему «Рослини – живі організми. Різноманітність рослин.» (вчитель Якубич Оксана Петрівна)

  Учні ознайомилися з такими групами рослин як водорості, мохи папороті та хвощі, хвойні та квіткові рослини. Вчителька розповіла, чим різняться між собою ці групи рослин. До уроку було дібрано кросворд, легенди про рослини, загадки. Учні переглянули відеоролик «Різноманітність рослин на Землі». Цікавою для третьокласників стала інформація про рослини-символи України: калину, вербу, дуб. На закріплення вивченого матеріалу Оксана Петрівна запропонувала учням невеличку тестову роботу. Підсумовуючи вивчене, учні складали асоціативний кущ «Що дають рослини людям

   На уроці використано різні методи та форми роботи. ? Вчителька працювала над формуванням уміння учнів узагальнювати, робити висновки, прививала бережливе ставлення до природи.

     Мети уроку вчителька досягла.

<ФОТОЗВІТ>

 

Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
[ Registration | Login ]