13:29
Майстер-клас з «Орігамі»

         Відповідно до плану з відзначення року Японії в Україні, вчителька зарубіжної літератури Кокоша Н.І. підготувала цікаву програму знайомства з японською культурою та традиціями, запросивши учнів та вчителів оволодіти японською технікою складання паперу. Так, сьогодні всі бажаючі взяли участь у майстер класі з орігамі .Крім цього учениця 6 класу Коцака Юлія підготувала презентацію «Культура Японії».

    Назва цієї техніки в перекладі з японської означає «згин» і «папір». Ці компоненти сповна передають особливість мистецької технології. Орігамі - стародавнє мистецтво паперової пластики або, простіше кажучи, складання фігурок з паперу. Народившись багато століть тому на Сході, воно зуміло підкорити серця людей у всіх куточках Землі. А хіба могло бути інакше? Кожен, хто хоч раз своїми руками робив вироби з паперу або мав щастя милуватися роботами з паперу, погодиться, що в цьому є щось чарівне і магічне.

      Дехто з учасників майстер-класу знайомився з орігамі вперше. Поки що це звичайні аркуші паперу. Утім уже за деякий час вони перетворилися на справжній витвір мистецтва. Аби виготовити елемент, необхідно запастися різнокольоровим папером, натхненням і бажанням. А головне – творити орігамі треба з гарним настроєм.

      Організатор майстер-класу з орігамі, зазначила: «Японці вірять: якщо в поганому настрої виготовити фігурку з паперу, то її треба викидати, тому що вона може принести людині зле».

Для того, щоб скласти фігурку, потрібні певні навички роботи з папером. А ще – важливу роль відіграє фантазія. Наявність цих двох компонентів і допомагає створити чудову фігурку з паперу.

       Паперова творчість – це не просто краса, а й користь. Науковці довели: захоплення орігамі підвищує діяльність правої півкулі мозку, стабілізує психоемоційний стан, покращує рухливість рук і моторику пальців.

Учасники майстер-класу складання об’ємних фігур з паперу продемонстрували неабиякий хист та вміння. Зустріч вийшла напрочуд весела та невимушена, присутні почули для себе багато цікавого, а найбільш допитливі учасники мали нагоду власноруч спробувати відтворити побачене й потренувати свої мозок та руки.

           Учасники зустрічі були в такому захваті , що домовились про ще один сеанс майстер-класу, для того щоб засвоїти більш складну техніку паперової пластики.

<ФОТО ЗВІТ>

Переглядів: 254 | Додав: Педагог-організатор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]