> <
Головна » 2017 » Березень » 17 » Відкритий урок з української мови у 2 класі

Відкритий урок з української мови у 2 класі

  17 березня у 2 класі був проведений відкритий урок з української мови. (вчитель Якубич Оксана Петрівна) Вчителька старалась сформувати в учнів поняття про речення як одиницю мовлення, що виражає закінчену думку; розвинути вміння розрізняти на слух завершене і незавершене речення; виховати доброзичливе ставлення до природи.

    Разом з Колобком учні мандрували до країни Речення. Перешкоди, які їм траплялись на шляху, вони разом долали, виконуючи різноманітні завдання.

    Оксана Петрівна використала різноманітні форми і методи навчання. Це і мозковий штурм, робота в парах та групах, ігри «Мікрофон», «Розсипанка», «Придумай речення за картинкою», «Встанови межі речення». На уроці відчувався величезний зв’язок з уроком природознавства. Учні називали весняні зміни в природі, птахів, які прилітають до нас весною, яку користь вони приносять природі. Використано багатий народознавчий матеріал. Вчителька розповіла дітям про стародавні назви місяця березня, його прикмети. Цікавими для учнів були легенда про ластівку, прикмети, пов’язані з цією пташкою та цікавинки про них.

       До уроку Оксана Петрівна склала цікаву презентацію. Мети уроку вчителька досягла.

<ФОТО ЗВІТ>

Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
[ Registration | Login ]