> <
Головна » 2016 » Листопад » 24 » Творчий дослідницький проект« Пора року - ОСІНЬ»

Творчий дослідницький проект« Пора року - ОСІНЬ»

   Чарівна і неповторна осіння палітра. Природа справляє казковий осінній бал, загорнута в дивні і незбагненні кольори . Спокій  і тиша наповнює все навколо. А скільки див ! Листя із звичного зеленого кольору починають перефарбовуватись у різні відтінки жовто-гарячих та червоних кольорів  і під силою земного тяжіння падають на землю.

 

Чому відбуваються такі зміни у природі восени ?

  • Чому осіннє листя змінює колір і падає на землю ?
  • Як відбувається поширення плодів та насіння ?
  • Яка поведінка птахів та звірів восени ?

        Відповіді на ці запитання , а також дослідження народних прикмет, приказок, традиції релігійних осінніх свят  нашого краю, оспівування осені закарпатськими поетами було представлено учнями 5-10 класів  у звіті творчого дослідницького проекту « Пора року - ОСІНЬ», керівником якого була вчитель біології Федака Наталія Петрівна.

        Мета проекту: розширювати знання учнів про осінь як пору року; формувати їхні екологічні знання, уміння самостійно збирати необхідну інформацію, аналізувати її; з'ясувати, чи збуваються народні прикмети, дослідити традиції святкування осінніх народних  свят в Україні; розвивати творчі здібності, естетичні смаки, фантазію, уяву, зосередженість, уміння спостерігати, прищеплювати дітям любов до природи, бережливе ставлення до неї.

    Результати роботи учні представили у формі мультимедійної презентації,  виступів , декламації  віршів поетів краю та виробів з бісеру (осіннє дерево). 

     Зрозуміти природу, відкрити таємниці різних її явищ і закони її існування, розвинути у собі почуття прекрасного можна лише через спілкування з довкіллям.
Виконуючи творчу роботу, учні розвивають природні задатки, збагачують себе, наближаються до розуміння єдності всього живого на Землі. Кожен хто мислить і працює творчо, безперечно отримує насолоду від такої праці і частіше радує нас щедрими здобутками.

<ФОТО ЗВІТ>

Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
[ Registration | Login ]