18:54
ВИПУСК 2016

Надворі літо…

Наше тепле літо…

В якому радість й смуток водночас.

Ось-ось здійсниться заповітна мрія,

Світ невідомий кличе в далеч нас!

І між майбутнім і минулим,

Дитинством і безмежжям мрій,

Неначе міст, ми протягнули

                                                                                     Сьогодні вечір випускний.

         Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого?

        31 травня в школі урочисто вручили атестати випускникам 11 класу. Це свято цього дня зібрало  разом нашу дружну родину: учнів, вчителів, батьків. Свято, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.

        З вітальними  словами  до  випускників звернулися  директор школи Гасинець В.М., перша вчителька Мордяк Г.В. та наш духовний наставник отець Ігор . У ході заходу лунали теплі слова вдячності від самих випускників на адресу вчителів школи та батьків. Доповненням до сказаних випускниками слів став флешмоб про шкільне  життя учнів та вчителів , які їх навчали. Також свої музичні вітання випускникам та всім присутнім на заході дарували учні 8- 9 класів (Пилипів Павло, Тангел Кароліна, Козар Ангеліна, Меньшиков Віктор, Сулима Катерина, Кресяк Мирослав, Пилипів Дмитро, Марюхнич Оленка) та класний керівник 11 класу Федака Н.П..

        Випускники звернулись з словами подяки до директора школи, заступника, вчителів, класного керівника та батьків; всім були роздані номінації конкурсу «Людина року» за сумлінну працю.

       Випусктики, перегорнувши наступну сторінку книги «Життя», залишили після себе чудову пам'ять з якою ввійшли в історію нашої школи..

       Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.
 

Щасливої вам дороги!

<ФОТО ЗВІТ>

 

Переглядів: 485 | Додав: Калинич
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]