12:07
Виховна година у 6 класі "ДОБРО ТА МИЛОСЕРДЯ У ТВОЄМУ ЖИТТІ"

 3 грудня українська громадськість разом із світовим суспільством відзначали День інвалідів – людей із обмеженими фізичними можливостями. Так, їх можливості обмежені, але здібності – безмежні. Переконатись у цьому змогли усі присутні на відкритій виховній годині за темою «Добро і милосердя у твоєму житті», проведеній 4 грудня 2014 року у 6 класі нашої школи.                                                      

(Вчитель Федак О.С.).

         Актуальність теми заняття та вдало підібрана класним керівником Федак Оксаною Семенівною презентація до нього сприяли формуванню у школярів найвищих людських цінностей: співчуття, милосердя, людяності, гідності та любові до ближнього.

         Запрошений на урок духовний наставник отець Ігор нагадав дітям про перлини Євангелійської мудрості, які кожна порядна людина повинна взяти за основу своїх вчинків.

         Україна переживає важкі часи. На її Сході йде безглузда війна, яка знищує народ, робить інвалідами як молодих солдат, так і мирних жителів, а особливо прикро, що й дітей. Тому здатність відчути чужий біль, відгукнутись на горе ближнього, бажання творити добрі діла особливо необхідні нам у теперішній час. Маємо надію, що після такого виховного заходу ці постулати стануть пріоритетними для шестикласників у їх подальшому житті.

         СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Переглядів: 414 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]