09:33
Свято мистецтва слова і книги

Закарпаття – краю, світочку наш милий,
Тебе величають Срібно – золотим
Русі – України ти привітно щирий
Одкраяний з раю Господом святим.

У нашій школі відбулося свято художнього слова. Ми радо вітали шановних гостей з Ужгорода – поетів Івана Козака, Василя Зубача. Відомих науковців, культурно-освітніх діячів, професорів університету – Юрія Туряницю, Павла Федаку, Михайла Федаку та інших.

На святі відбувалися читання, декламації, співалися чудові авторські пісні і надзвичайно цікавою була вистава. Таку прекрасну зустріч організували вчителька української мови та літератури Касинець Ірина Петрівна, зав. сільською бібліотекою Гричка Зінаїда Миколаївна, музичний супровід Гасинець Жанна Зіновіївна. Надовго залишаться в пам’яті учнів читання власної поезії відомим українським поетом, членом спілки письменників України головою Перечинської Просвіти Іваном Козаком. Цікавим був виступ голови Краєвої Просвіти Павла Федаки, який коротенько ознайомив всіх присутніх з роботою Просвіти і залишав для музею та бібліотеки цінні видання з власним автографом. Кожен кому надавалося слово для виступу дарував для школи свої власні збірочки поезій, романів.

Вразили своєю акторською грою і наші учнів, які прекрасно декламували вірші, співали пісні і були справжніми акторами у виставі. У шкільному музеї буде створена експозиція з усіх надарованих цінних подарунків, які залишили наші гості. Така зустріч обов’язково залишиться в пам’яті вчителів та учнів, тому, що слово та книга можуть посіяти тільки добро.

 

Переглядів: 349 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]