10:25
День Перемоги

Кожного року навесні приходить до нас світле і радісне свято – День Перемоги.

Ось уже минає 69 рік з того часу, як пролунали залпи салютів на честь перемоги над ворогом у Великій Вітчизняній війні.

Все менше залишається ветеранів – учасників війни, для яких слово війна – незагойна рана. Адже це вони пройшли жорстокий шлях для того, щоб цей день настав. День Перемоги болем відгукується в серці, бо немає, мабуть, жодної української сім’ї, якої б не торкнулася війна, хто б не втратив в тому пеклі близьку людину. В ім’я та щастя Батьківщини, наші воїни готові були йти на смерть, щоб рідна земля не була під владою фашизму.

Для народу України славне свято Перемоги - це свято гордості за нашу країну, за наш народ. В серці кожного палає вічний вогник пам`яті про безсмертний подвиг радянського народу під час Великої Вітчизняної війни.

В нашій школі  завжди перед святом Перемоги проходять традиційні заходи вшанування воїнів-героїв ВВв. Це години спілкування, акції «Доброго ранку, ветеране!», «Грані добра», «Ветеранське подвір’я», уроки мужності, спортивні змагання, урочисті лінійки, покладання квітів до пам`ятника загиблим воїнам. В цьому році свій виступ до Великого свята підготували учні 7 класу під керівництвом класного керівника Гасинець М.Ф.

Ми пам`ятаємо, якою ціною було завойоване щастя!

 

Переглядів: 359 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]