12:17
Христос Воскрес, воскресла Україна

Великдень нагадує усім нам про те, що найголовніший людський обов’язок – творіння добрих справ. Світле свято Воскресіння Сина Господнього входить у кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає.

Завітало велике свято Пасхи і у нашу школу. Відповідно до річного плану шкільних заходів 23 квітня відбулося великоднє дійство «Христос Воскрес, воскресла Україна» організоване керівником літературно-драматичного гуртка Якубич О. П. в якому взяли участь учні 1-4 класів.

На свято були запрошені батьки, священик. Лунали великодні пісні, веснянки, вірші. У виконанні учнів 1 класу чудово прозвучала великодня казка про Писаночку та дві великодні пісеньки підготовлені Мордяк Г.В. Діти дізналися про звичаї та традиції святкування Великодня в Україні. Учні з невимовною щирістю намагалися донести до глядачів величність і особливе значення одного з найбільших у житті християн свята.

Спочатку діти розповідали про піст, який передував Великодню. Про його надзвичайно важливе значення – підготувати душу кожної людини до зустрічі Пасхи, очистити її від гріхів, від земних клопотів. Про Вербну неділю, про те, звідки з’явилася в нас традиція освячувати гілочки верби. Потім пригадали про традиції та повір’я українців, що стосуються свята, про особливості писанкарства та священну традицію випікання паски, якій українці завжди надавали особливого значення. У виконанні дітей на святі звучали великодні пісні, у яких возвеличувалося Воскресіння Христове.

По завершенню присутні отримали приємні подарунки – молитовнички подаровані отцем Ігорем.

 

Переглядів: 286 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]