08:30
Професія моєї мрії

Більше фотоЗ ініціативи Мукачівського центру зайнятості в нашій школі пройшов конкурс дитячого малюнка «Професія моєї мрії».

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору фаху та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій – це стало метою конкурсу і ще одним кроком служби зайнятості у допомозі школярам пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір свого професійного шляху.

У конкурсі взяли участь учні 5 – 7 класів. Дивлячись на розмаїття представлених на розгляд конкурсної комісії малюнків про професії, серед яких – лікар, учитель, міліціонер, ветеринар, пожежник, художник, космонавт, будівельник, водій, електрик, кухар, продавець, перукар, комбайнер, тракторист, можна з упевненістю сказати: діти чудово орієнтуються у світі професій, мріють про одну із них.

Кожен малюнок заслуговував на увагу, та журі мало обрати найкращі роботи. Усі школярі дуже старалися, щоб зобразити на папері омріяну професію, у якій можна буде розкрити свої таланти.

Спеціально створена комісія визначила переможців у таких номінаціях: за краще розкриття змісту професії, за краще кольорове оформлення малюнка, за краще композиційне вирішення.

Переможців конкурсу урочисто привітали працівники центру зайнятості та директор школи, нагородивши грамотами і цінними подарунками.

 

Переглядів: 618 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]