09:44
День святого Валентина

Уже стало доброю традицією в нашій школі відзначати це чудове свято. Кожного року господарями свята є учні 10 класу, так і цього року найактивніший клас нашої школи – 10 клас на чолі з класним керівником Бендак О.Й. підготував і провів чудове свято – конкурсну програму «До Дня Закоханих».

На святі було оголошено про результати конкурсу валентинок. На вечорі було проведено 5 чудових конкурсів із застосуванням презентації. Учениця 10 класу Магарламова Вікторія проспівала 2 чудові пісні про кохання – перша пісня на англійській мові, друга на російській.
Багато було проведено різних цікавих, захоплюючих конкурсних змагань.

Результати конкурсу валентинок:
1місце – 9 клас;
2 місце – 10 клас;
3 місце – 5 клас.

Під кінець вечора було оголошено, що Валентином і Валентинкою нашої школи стали учні 7 класу Тангел Кароліна та Пилипів Дмитро.

День був переповнений позитивними почуттями!!! Протягом тижня в школі діяла скринька Валентина, в яку учні могли вкинути анонімні валентинки та зізнання в коханні. У день свята всі адресати отримають свої листівки.

Володарі найбільшої кількості валентинок проголошуються найромантичнішою парою школи. Серед старших класів цілий тиждень панувала інтрига. І хоч вони не зізнавалися, але всі чекали отримати хоча б маленьке сердечко від того, хто змушує забути про уроки та домашнє завдання.

Школяр, студент, учитель чи двірник, листоноша чи депутат якоїсь ради – всі ми однаково вразливі до стріл Купідона. Любов буває різною, тому обов’язково не забувайте говорити всім своїм рідним та близьким людям «Я тебе люблю». І не тільки 14 лютого…

Переглядів: 296 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]